Больше отзывов смотрите на странице каждого прибора на вкладке Отзывы

Прибор «Лидомед-Био-Гармония» помог!

qSKxpsfkjWQ «Хотелось бы поделиться результатом по лечению лайм боррелиоза: боррелии убили полностью,но к сожалению поздно поставили диагноз и мама умерла от необратимых процессов от последнствий болезни. Боррелиоз полностью ее обездвижил. так что, смело можно советовать в тяжелыхслучаях: это состояние зуда от движения боррелий под кожей, кожа заживает, если были раны от поражения боррелий»

 

Импульс помог от грибка

2«Подхватила грибок ногтей после посещения салона. Мама посоветовала попробовать лечиться ее Импульс. За три дня исчезли все признаки болезни. А полностью лечение завершила через 7 дней!!!

Спасибо Лидомед-Био за хороший прибор от грибка».

Марина

Пульсар допомагає

pulsarДоброго дня шановні консультанти. Вже рік з допомогою апарату Пульсар згідно ваших рекомендацій  я лікую розсіяний склероз. Змін кардинальнихх я не відчула, проте цей рік я протрималась без медикаментозного втручання, але нижні кінцівки як були нерухомі так і залишились.(я можу тільки лежати і сидіти, верхня частина тіла в основному функціонує).
Зараз почалось весняне загострення і знижується рухомість верхніх кінцівок. Впродовж цього року виникали проблеми з підшлунковою залозою, жовчним міхурем, шлунком і нирками. Правда з допомогою апарату я ці проблеми вирішувала. Можливо ви порадите мені іншу схему лікування, я дуже на це надіюсь і буду щиро вдячна за додаткові консультації.
З повагою, Лариса.

відгук про діагностику

DSC07838_Добрий день, це лікар з Тернополя, задоволені вашою діагностикою повністю, але є питання про роботі з селектором.
1. В строці «поиск» при набиранні препарату не висвітлюється препарат з селектором, просто є введена назва.
2. не можу в режимі Вега тест препарат з селектором перенести в рецепт в цій новій версії програми,раніше просто було,а тепер є » личний», іт.д. а інструкції немає, те саме з групами,як ними користуватися
3. не зрозуміла функція вікна» цепочки»
Пришліт,будь ласка відео урок чи в картинках алгоритм роботи з селектором в режимі Вега тест.дякую

Выберите свой прибор биорезонансной терапии